VŠMB agility sekcija
Seminarai
Laisvalaikis
Varžybos


Mūsų laisvalaikis:


2011 m. parodomoji per specializuotą Valų korgių mėgėjų klubo parodą2011 m. liepos 17 d. Trakų r. prie Margio ežero vyko trečioji specializuota Valų korgių mėgėjų klubo paroda. Abu2 su malonumu, skrybėlaitėmis pasipuošusiems šios parodos dalyviams, pristatė nedidelę parodomąją programą. Karšta vasaros saulė kiek vargino, tačiau nesugadino puikios nuotaikos.  Nuotraukas iš renginio žiūrėkite čia.
Apie renginį plačiau galite skaityti čia.
2011 m. PITCH & GO varžybos2011 m. balandžio 10 d. VŠMB antrą kartą surengė smagias PITCH & GO varžybas. Viso varžybose, kurios vyko Vilniaus m. Lazdynėlių dresūros aikštelėje, jėgas išbandė 30 dalyvių porų iš visos Lietuvos. Organizatoriai puikiai atliko savo darbą - net oras buvo kaip užsakytas -  kiek ūkavo pavasario vėjas, tačiau lepino saulutė.

 Šiemet, kaip ir pernai dalyviai varžėsi dvejose grupėse - didelių (maxi) (nuo 40,1 cm ties ketera) ir mažų (mini) (iki 40 cm ties ketera). Varžyboms teisėjavo Viktoras Avtuško. Maxi grupėje užtikrintai, surinkusios 285 taškus, pirmąją vietą laimėjo pernai metų nugalėtojos - Dalia Masaitienė ir belgų aviganis griunendalis Bona. Mini grupėje geriausiai pasirodė Dagnė Kareckaitė ir Glorija, surinkusios 210 taškų.

Išmėginti savo jėgas ne agility trasoje susigundė ir Abu2 komanda. Lokis, šį kartą ne su Audra, o su Juliumi, surinko 205 taškus (9 metimai), Jolanta su Desta surinko 185 taškus (8 metimai), Jolanta su mažesniuoju - Aksiu - 150 taškų (8 metimai). Evelina ir kurstharas Kiras surankiojo 160 taškų (9 metimai), Daiva ir Džekis, startavę mini grupėje - 115 taškų (7 metimai). Geriausiai pasirodė Laura ir Nendė, surinkusios nekuklius 215 taškų (9 metimai). Visus varžybų rezultatus rasite čia. Daugiau varžybų nuotraukų žiūrėkite čia.


Šią puikią iniciatyvą planuojama tęsti ir toliau - VŠMB šiais metais planuoja organizuoti dar keletą PITCH & Go varžybų. Dėkojame oganizatoriams už puikų darbą!


 
 

Naujienos
Apie mus
Galerija
Nuorodos
Susisiekite
Draugai
© 2011 Abu2. Visos teisės saugomos.